Responsive image

Biz Kim'iz?Demiryapı İnşaat olarak, 2005 yılından itibaren Derince’de demiryolu sektörüne adımımızı attık. Türkiye’de bir ilk olan, zaman tasarrufu ve erişim kolaylığı sağlayan, konforlu ve güvenli olmasının yanı sıra ülke ekonomisine de katkıda bulunan Ankara-Eskişehir Yüksek Hızlı Tren inşaatında yer alarak demiryolu sektöründe hızlı bir büyüme yakalamış olup, 2008 yılında TCDD tarafından yayınlanan ilk bakım ihalesini de kazanarak demiryolu sektöründeki konumumuzu güçlendirdik. TCDD, bağlı olduğu ortakları ve özel firmaların hat bakım ve onarımlarını yaparak kurulduğu yıldan itibaren Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde yer aldığı projeleri başarı ile tamamlayarak, iş hacmimizi ve istihdamımızı her geçen gün büyütmeye devam etmekteyiz. Demiryolu sektöründe, alanı Altyapı ve Üstyapı işleri olan firmamızın faaliyetlerine 2013 yılında, yerli imkanlar ile demiryolu araçlarından olan Poz Otosu üretimini de ekleyerek fabrikamızda çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Dünyada çok önem verilen ancak ülkemizde yeni yeni değeri anlaşılan demiryolu sektörünün öncü firmalarından olan Demiryapı İnşaat uzun süredir bu sektörde olmanın gururunu yaşıyor. Kurulduğu tarihten itibaren birçok demiryolu altyapı ve üstyapı işleri yapan ayrıca demiryolu malzemeleri teminini de sağlayan firmamız demiryolunun geleceğimiz olacağı görüşüyle sektörde vazgeçilmez olmak hedefindedir. Büyük atılımımızı yaptığımız Ankara-Eskişehir Yüksek Hızlı Tren inşaatı ile birlikte ve sonrasındaki tüm projelerimizde ülkemizin ekonomik ve sosyal yapısına katkı sağlayarak ayrıca tüm çalışanlarımız için de İş Sağlığı ve Güvenliği politikalarımızdan da ödün vermeden çalışmalarımızı sürdürmek temel amacımız olmuştur. Kurulduğumuz tarihten bugüne, uzman ve deneyimli kadromuz ile sahip olduğumuz bilgi, birikim, geniş makine ve ekipman parkı sayesinde birçok demiryolu altyapı ve üstyapı işlerinde ve ayrıca demiryolu malzemeleri temininde de sektörün vazgeçilmezi olmayı hedeflemiş bulunmaktayız.Ülkemiz için son derece önemli olan demiryolu sektöründe yerli ve yabancı yatırımcılarla büyük projelere imza atmayı ve ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmayı hedef edindik. Demiryolu sektöründe artık aranan bir marka haline gelen firmamız, önümüzdeki yıllarda yurtdışı demiryolu projelerine de imza atmayı hedeflemektedir.

ÜLKEMİZE VE HALKIMIZA SORUMLULUĞUMUZ; Üretimimiz, istihdamımız, katma değerimiz ve vergilendirilmiş gelirimiz ile projelerimizi yürütürken, dünyanın en güvenli taşımacılık yöntemlerinden biri olan demiryolu ağını genişletmeyi temel esas alarak insana saygı, sosyal sorumluluk ve müşterilerine yerli ürün ve üretimler sunma bilinciyle kurumsal yönetimimizi gerçekleştirmek 

İŞ GÜVENLİĞİ VE ÇEVREYE SORUMLULUĞUMUZ; Çalışanlarımızın güvenli ortamlarda çalışmalarını sağlayarak tüm tedbirleri almak ve çalışanlarımıza çevre bilincini oluşturmak.

MÜŞTERİLERİMİZE SORUMLULUĞUMUZ; Tedarikçilerimizden, müşterilerimize kadar katma değeri yüksek güvenilir ürün ve üretimler ile adil bir bedel karşılığında çalışmalarımızı sürdürmek ve memnuniyetin devamlılığını sağlayabilmek.

ÇALIŞANLARIMIZA SORUMLULUĞUMUZ; Çalışanlarımızın firmamıza bağlılığı ve memnuniyetini artırmak, mutlu bir çalışma ortamı sağlayabilmek ve bunu sürdürerek uzun yıllar bilgi, birikim ve deneyim ile birlikte yola devam edebilmek.

STRATEJİK YAKLAŞIM; Mevcut projelerimizin en iyi şekilde yönetimini sağlamak ve uzun vadede üstünlük sağlayacak şekilde geleceğimizi planlamak.

×
 • 09-32 CAT CENTERTOOL Buraj Makinesi - Tamping Machine.png

  09-32 CAT CENTERTOOL Buraj Makinesi

 • 09-32 CSM Buraj Makinesi - Tamping Machine.jpg

  09-32 CSM Buraj Makinesi

 • 09-32 CSM Buraj Makinesi - Tamping Machine2.jpg

  09-32 CSM Buraj Makinesi

 • 08-275 UNIMAT Makas Buraj Makinesi - 08-275 UNIMAT Switch Tamping Machine.png

  08-275 UNIMAT Makas Buraj Makinesi

 • AMS 60 Mobil Alın Kaynağı Makinesi - AMS 60 Flash Butt Welding Machine.JPG

  AMS 60 Mobil Alın Kaynağı Makinesi

 • AMS100 Mobil Alın Kaynağı Makinesi - AMS100 Flash Butt Welding Machine.jpg

  AMS100 Mobil Alın Kaynağı Makinesi

 • BALLAST FINISHER-BALAST FİNİŞERİ.png

  Balast Finişeri

 • Balast Vagonu Ballast Wagon.jpg

  Balast Vagonu

 • DGS 62 N Dinamik Hat Stabilizatörü-DGS 62 N Dynamic Track Stabilizer.png

  DGS 62 N Dinamik Hat Stabilizatörü

 • DGS 90 N Dinamik Hat Stabilizatörü-DGS 90 N Dynamic Track Stabilizer.png

  DGS 90 N Dinamik Hat Stabilizatörü

 • Katener Makinesi Catenary Machine 1.jpg

  Mobil Platform ve Vinçli Katener Aracı

 • Katener Makinesi Catenary Machine 2.jpg

  Mobil Platform ve Vinçli Katener Aracı

 • Holland Mobil Alın Kaynağı Makinesi.jpg

  HOLLAND Mobil Alın Kaynağı Makinesi

 • LDH 125 Lokomotif - LDH 125 Lokomotive.jpg

  LDH 125 Lokomotif

 • Platform Vagon-Platform Wagon.jpg

  Platform Vagon

 • Ray Ekskavatörü - Rail Road Excavator.JPG

  Ray Ekskavatörü

 • Ray Taşlama Makinesi Grinding Machine (1).jpg

  Ray Taşlama Makinesi

 • Ray Taşlama Makinesi Grinding Machine (4).jpg

  Ray Taşlama Makinesi

 • RM80 Balast Eleme Makinesi - Ballast Cleaning Machine 2 (2).jpg

  RM80 Balast Eleme Makinesi

 • SSP-100-Balast-Regülatörü---SSP-100-Ballast-Regulator-1.jpg

  SSP 100 Balast Regülatörü

 • SSP-80-Balast-Regülatörü---SSP-80-Ballast-Regulator.jpg

  SSP 80 Balast Regülatörü